WordPress Blog ve Kadın Teması Voice 6

Bu Yazı WP Yardım tarafından 14 Kasım 2017 tarihinde yayınlandı. En son 18 Kasım 2017 tarihinde güncellendi.

WordPress Voice teması Blog, Magazin kategorisinde satışa sunulan başarılı temalardan biridir. Şimdiye kadar 5.768 kişi tarafından satın alınmış. WPyardim.net’de kullandığım temada Voice temasıdır. Tabii biraz özelleştirdiğimi itiraf etmeliyim 🙂 Ancak sizler hiçbir şekilde özelleştirmeseniz bile WordPress Voice teması her isteğinizi karşılayacaktır.

WordPress Voice Tema İncelemesi

Voice teması demo olarak üç alternatif sunuyor.

wordpress voice teması incelemesi

Bunlar;  default, minimal ve bold.

Eğer magazin, kadına yönelik site kurmayı planlıyorsanız default voice teması yeterlidir. Ancak kişisel yazılarınızı paylaşacağınız bir site düşünüyorsanız voice minimal işinizi fazlasıyla görecektir. Default voice temasına alternatif olarak bold seçeneğini de düşünebilirsiniz. İkisi arasında tek fark renkler.

WordPress Voice Teması Gelişmiş Ayarlar

wordpress voice teması ayarları

WordPress voice teması gelişmiş bir ayar menüsüne sahip. Yukarıdaki resimde gördüklerinizin tamamı kişiselleştirilebilir. Yani, temadaki her şeyi kendiniz değiştirebiliyorsunuz.

Ayrıca temayı satın aldıktan sonra hiçbir ücret ödemeden 6 ay boyunca güncellemelerden yararlanabiliyor, yaşadığınız sorunlar karşısında tema yapımcısından destek alabiliyorsunuz. Eğer bu süreyi 12 ay daha uzatmak isterseniz ek olarak ücret ödemeniz gerekmektedir.

WordPress Voice Teması Hızı

wordpress voice teması hızı

WordPress voice teması optimizasyonlu olarak tasarlanmıştır. Ek olarak optimizasyon yapmanıza gerek kalmıyor. Ancak ücretli eklentiler kullanarak temanızı daha da hızlandırabilirsiniz. Ya da benimle iletişime geçerek size özel hızlandırma çalışması yapmamı talep edebilirsiniz. 🙂

WordPress Voice Teması Kurulumu

WordPress voice temasını themeforest’den satın alabilirsiniz. Aşağıya satın alabileceğiniz link ekledim. Themeforest üyeliğiniz yoksa hemen oluşturmak için tıklayın. Aşağıdaki butondan voice temasını satın alırsanız kısa bir süre içinde temanızı kendi panelinizden indirebileceksiniz. Temayı indirdikten sonra indirmiş olduğunuz zip dosyasını masaüstüne çıkartarak temaya ait kurulum dökümanı, demo ve tema’ya ulaşabilirsiniz.

WordPress temaları nasıl kurulur isimli konumdan WordPress voice temasını ve diğer temaların nasıl kurulduğunu öğrenebilirsiniz.

Demo Satın Al

Konuyla ilgili içerikler:

WpYardım Hakkında

WordPress Yardım

Başta WordPress olmak üzere seo, hosting gibi alanlarda tecrübelerimi ve tavsiyelerimi sizler için hazırladım. Ayrıca iletişim formundan sorduklarınızı da makale olarak cevaplıyorum. Beni takip etmeye devam edin :)

6 Kişi Yorum Yazdı

  • Temayı kesinlikle kullanacağım kendi blogum için harika wordpress voice teması. Teşekkürler.

    • Yorumunuz için teşekkür ederim. Konu içerisinde satın alabileceğiniz link var. Takıldığınız durumlarda çekinmeden yorum yazabilir, iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

  • Merhaba. Bir sorum olacak. Voice temayı kullanıyorum siz gibi. Sitenin logosu mobilden girdiğimizde çok küçük görünüyor. Bunun bir çözümü var mı acaba? Logoyu mobilde göstermeme gibi bir seçenek var mı?

Bu Yazıya Yorum Yap